Dodawanie komentarza

Do tematu: 100 tysięcy za świński ryj Palikota

100 tysięcy za świński ryj Palikota

red. Adam Michalak | 2012-05-13 14:59:03

Bloger "Matka Kurka" postanowił zmienić ton debaty publicznej w Polsce. Na portalu kontrowersje.net zamieścił tekst, w którym przeznacza 100 tysięcy złotych nagrody za zdobycie... martwego świńskiego ryja, należącego do posła Janusza Palikota. Ten szybko chwycił haczyk zwracając się do kancelarii prawnej o pomoc.

W tekście czytamy:

Pójdźmy na całość i sprawdźmy kiedy będzie dość. Portal Kontrowersje.net funduje nagrodę w wysokości 100 000 złotych za świński ryj Palikota. Świński ryj Palikota może być dostarczony w dowolnej formie, w całości lub w kawałkach, ale koniecznie martwy.Żeby zrozumieć cel publikacji, należy zapoznać się z całym tekstem... bądź uważnie przeczytać ostatni jego fragment:

Zapraszam peerelowską bohemę do analizy artystycznego happeningu, zwracającego uwagę na bardzo istotny problem społeczny.Co ciekawe, poseł Janusz Palikot podczas dzisiejszego programu "Siódmy Dzień Tygodnia" w Radiu Zet stwierdził, że o incydencie zawiadomił prokuraturę. Z pisma, które wysłano do portalu kontrowersje.net wynika jednak, że samo zawiadomienie jest dopiero rozważane:


(...)
W przypadku nie usunięcia całości artykułu ze strony www.kontrowersje.net w
nieprzekraczalnym terminie tj. do dnia 13 maja 2012 roku do godziny 10.00, zostanie złożone zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa, tj. o czyn z art. 255 § 1 i 3 kodeksu karnego.

Z poważaniem
Adwokat Anna KubicaTrudno jednak ustalić jakiego przestępstwa dopuścił się autor wspomnianego tekstu, zwłaszcza, że świński ryj przyniósł onegdaj do studia sam poseł Janusz Palikot.


Mikrosłuchawka
+ Dodaj komentarz

Komentarze (0):
Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę