Dodawanie komentarza

Do tematu: Po co Platforma Obywatelska sprawuje władzę w Polsce?

Po co Platforma Obywatelska sprawuje władzę w Polsce?

redakcja | 2012-10-15 19:50:34

Platforma Obywatelska sprawuje władzę w Polsce, aby życie w platformie dla ludzi było lżejsze - tymi słowami Donald Tusk miał 25 maja br. na konwencji PO podsumować cel istnienia swojej partii.Wypowiedź oryginalną zamieszczamy poniżej (źródło: Tusk: Stefan Niesiołowski jest naszym bohaterem

25 maja bieżącego roku w Hotelu Gromada w Warszawie odbyła się Rada Krajowa PO RP. W swoim przemówieniu Donald Tusk powiedział m.in.:

" Doprowadziliśmy właściwie do finału te najtrudniejsze, najbardziej ryzykowne z naszego punktu widzenia punkty z mojego expose. I podjęliśmy to ryzyko nie dlatego, że zmienił się nasz pogląd na ważne rzeczy w Polsce i na sposób postępowania władzy i Platformy. Platforma Obywatelska po to ubiegała się o poparcie Polaków, o władzę w Polsce, aby życie dla ludzi w Polsce było lżejsze/…/ Aby ludziom żyło się lepiej, a nie trudniej. I jeśli decydujemy się czasami na twarde kroki, a na takie kroki się zdecydowaliśmy, to nie dlatego, że jesteśmy więźniami jakiejś doktryny, to nie dlatego, że zapomnieliśmy o tej swojej głównej misji - misji pozytywnego działania - nie dlatego, że zapomnieliśmy o tym, że PO jest dla ludzi, a nie dla ideologii"- zaznaczył premier.

Która z wypowiedzi wydaje się bardziej wiarygodna?


Mikrosłuchawka
+ Dodaj komentarz

Komentarze (0):
Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę