Dodawanie komentarza

Do tematu: Profesjonalnie o Smoleńsku

Profesjonalnie o Smoleńsku

r.o. | 2011-01-20 03:51:12

Ilekroć mowa o katastrofie w Smoleńsku, tylekroć podnoszą się głosy osób nie mających zielonego pojęcia o profesjonalnym badaniu wypadków lotniczych. Opinie zawierające istotne fakty na temat wypadku, które złożone razem stają się niepodważalnymi elementami układanki, giną pośród ogólnikowych hipotez.

Mamy więc hipotezę bomby i brak upublicznionych badań m.in. dotyczących rozrzutu szczątków samolotu, mamy opcję sztucznej mgły i brak badań dotyczących pozostałości związków chemicznych w glebie oraz na wierzchołkach drzew, niesprawny sprzęt naprowadzający, i brak natychmiastowych pomiarów propagacji fal radiowych. Zamiast tego otrzymujemy sensacyjne zdjęcie wieży kontroli lotów przypominającej działkowy domek letniskowy, idiotyczne zapytanie strony polskiej do Amerykanów z prośbą o rozpoznanie możliwości wywołania sztucznej mgły czy też obrazek 80-latki krzyczącej na Krakowskim Przedmieściu o bombie w samolocie.

Czego jednak oczekiwać od rządu, którego premier napięte dni po upublicznieniu raportu MAK-u spędza poza granicami własnego kraju w celach typowo wypoczynkowych (a nie jest tajemnicą, że jego wyjazd był ściśle skorelowany z raportem rosyjskiej komisji), zaś konkrety i niepodważalne argumenty są pomijane na rzecz wyłuskanych argumentów "opozycji", która zdaje się często grać do tej samej bramki.


Mikrosłuchawka
+ Dodaj komentarz

Komentarze (2):

Jedyny sprawiedliwy Tusk.

...
~dna 2011-01-20 22:37:19


smutno ze doprowadzono

...
~o IV RP 2011-01-20 18:44:05

Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę