Dodawanie komentarza

Do tematu: To jest SZOK!

To jest SZOK!

własne | 2004-03-31 18:12:30

Mogłoby się wydawać, iż cuda są niemożliwe. Cóż jednak powiedzieć w obliczu, gdy Komisja Europejska przekazuje Polsce fundusze strukturalne znacznie przekraczające kwotę wpłacaną przez nasz kraj do kasy UE, parlament rezygnuje z diet na poczet najuboższych, zaś Wielka Loża Narodowa Polski zwraca nam nasz majątek o wartości przekraczającej 400 mld zł?

Niektórym z nas pojawi się zapewne łezka w oku, inni zaś będą szaleć z radości. Czując się jednak w obowiązku, chcielibyśmy Państwa poinformować o najnowszych rewelacjach, które przyniósł dzisiejszy dzień:

+ Parlamentarzyści zdecydowali o przeznaczeniu swojego całkowitego uposażenia najuboższym

+ Prezydent przyznał się do działalności przeciw Polsce i zapowiedział oddanie się w ręce organów ścigania

+ pozostała część SLD, w obawie przed zemstą narodu, zajęła się rozbudową infrastruktury drogowej oraz tworzeniem nowych miejsc pracy nie poprzez kolejne szkolenia, w których setki tysięcy złotych zarabiali działacze, lecz faktyczne tworzenie fabryk/zakładów produkcyjnych. 85% posłów SLD już siedzi za kratkami.

+ SDPL wysłało satelitę na orbitę ziemską dzięki czemu Polska osiągnie najszybsze i najlepsze na świecie wpięcie m.in. do Internetu. SDPL podjęło przed chwilą decyzję, iż zostanie przy starej nazwie SLD, aby nie otumaniać narodu.

+ IPN wprowadził natychmiastową lustrację, dzięki czemu w Sejmie zostało kilkudziesięciu posłów

+ Senat został zlikwidowany, zaś Senatorzy z honorem zwrócili swoje diety twierdząc, iż tak naprawdę nic nie robili

+ wielkie sieci handlowe - supermarkety - zaczęły płacić podatki i zaprzestały ukrywać przychody - dzięki temu zastrzykowi w ciągu paru miesięcy będzie można ustabilizowac sytuację w Służbie Zdrowia

+ do 1 czerwca 2005 roku ma być wybudowane ponad 2 tys. km autostrad - do najcięższej pracy proponuje się zatrudnienie przestępców skazanych na karę ograniczenia wolności powyżej 10 lat

+ dzięki funduszom części ostatniego Banku Polskiego PKO, grupa konstruktorów, designerów, inżynierów, w tym doktorów przedmiotów ścisłych wymyśliło własną markę auta, która będzie produkowana w Polsce. Zamówienia już przekraczają moce produkcyjne fabryki, która dopiero co ma powstać.

+ 2005 rok będzie najbezpieczniejszym od ostatnich lat - to dzięki nowemu prawu karnemu, które jest bardziej surowe, proste i mniej biurokratyczne

+ Leszek Balcerowicz, jako jeden z członków Wolnomularstwa Polskiego ogłosił rezygnację i oddał się w ręce Trybunału Stanu

+ na wieść o rezygnacji Leszka, WLNP postanowiła zwrócić Polsce cały majątek, który został zagrabiony dzięki spekulacjom i rzekomej "prywatyzacji"

+ bezrobocie zaczęło spadać - dziś tylko stopa spadła o rekordową liczbę 2,5%!!!


Mikrosłuchawka
+ Dodaj komentarz

Komentarze (2):

zbyt piękne

...
~gradi 2004-04-01 15:20:56


Szkoda że dziś 1-szy zbyt piękne by mogło

...
~ghost WTC 2004-04-01 09:15:02





Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę