Dodawanie komentarza

Do tematu: Na ostrzu noża...

Na ostrzu noża...

red.nacz. Adam Michalak | 2007-12-09 04:01:47

Jeśli odnosicie Państwo wrażenie, że z jakiś powodów dalszy rozwój portalu został poważnie naruszony, trafne to spostrzeżenie. Ma na to wpływ dziwny układ zbiegów okoliczności, który choć należałoby i należy rozpatrywać w kategoriach czysto logicznych, w tenże sposób rozpatrywać ich się da.

Oczywiście, żeby rozwiać pewne wątpliwości dotyczące powiązań z tą sprawą pewnych służb niewiadomego pochodzenia, uściślam, że z moich informacji, które posiadam, takowe nie "grają" tutaj żadnej roli. Zresztą... gdyby grały, nikt Państwu by o tym nie napisał ;p

Ale wracając do tematu - bo mam ostatnio dosyć nadnaturalnych i dziwnych przypadków noszących miano matrixa zapadającego się pod ciężarem własnej absurdalności.

HOTNEWS.pl będzie rozwijał się w kierunku portalu specjalistycznego, stając się pewnego rodzaju narzędziem służącym do łatwiejszej i bardziej zrozumiałej konsumpcji pakietów informacyjnych, którymi zasypują nas codziennie media. Liczę także na Wasze pomysły. Czas owych zmian w związku z zaistniałymi okolicznościami, które być może w przyszłości staną się idealnym scenariuszem do serii thrillerów, znacznie się przedłuży.

Ile to potrwa? Trudno powiedzieć. Jedno jest dziś pewne - im dłużej tym lepiej będzie zrobione :) Nie ukrywam... że zależy mi na "czymś" zupełnie nowym...


Mikrosłuchawka
+ Dodaj komentarz

Komentarze (9):

co jeszcze? [3]

...
~hesborati 2007-12-09 23:43:02


Do Redaktora

...
~Raynold 2007-12-09 09:43:31


----

...
~ZYTA 2007-12-09 09:35:34

Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę