Dodawanie komentarza

Do tematu: Jonizacja powietrza - zdrowie!

Jonizacja powietrza - zdrowie!

redakcja, eblue.pl | 2004-08-05 06:15:30

Pracując przy komputerze nie zdajemy sobie sprawy z zagrożeń, które na nas czyhają na każdym kroku. Częsty ból głowy może stać się początkiem padaczki, katar oznakiem alergii, a przemęczenie i częste choroby znakiem na oddziaływanie bromu w naszym ciele.

Mikroklimat tworzony przez urządzenia elektroniczne, w szczególności komputer, jest nie tylko uciążliwy, ale i szkodliwy dla naszego zdrowia - i nie jest to już analiza oparta na amatorskich doświadczeniach, ale wynik profesjonalnej analizy naukowej.

Stosowane do produkcji komputerów związki bromu odkładają się w naszym ciele, skutkując w dłuższym okresie schorzeniami układu rozrodczego oraz problemami neurologicznymi. Mimo, iż ich ilość jest niewielka, potrafią się one kumulować w organiźmie.

W amerykańskich sądach składane są pierwsze wnioski o odszkodowania, motywowane brakiem informacji o szkodliwości sprzętu.

Zobacz raport Mineral Resources Program:
Bromine

Pomieszczenie, w którym znajduje się komputer jest także bardziej zanieczyszczone. Wyższa temperatura tworzona przez rozgrzany procesor, zasilacz, czy inne podzespoły, to idealne środowisko dla wszelkiego rodzaju grzybów i wirusów. Choć może ich nie widzimy, mają one znaczny wpływ na nasze zdrowie no i oczywiście samopoczucie.

Nieprzyjemne zapachy - to także jeden z negatywnych czynników mający wpływ na jakość naszej pracy. W pomieszczeniu o dużej ilości sprzętu elektronicznego nie trudno o charakterystyczne zapachy, które gdy sprzęt jest nowy są do zniesienia - co innego, gdy urządzenia są już starsze.

Najprostszą receptą na powyżej opisane problemy jest zlikwidowanie źródła. Musielibyśmy więc pożegnać się ze wszystkimi urządzeniami i prawdopodobnie zmienić pracę, czy też zainteresowania. Nikt zapewne tak nie uczyni - stąd rozwiązanie to jest wątpliwe.

Możemy jednak zmienić mikroklimat - i to nie poprzez wycieczkę do lasu z komputerem, ale zastosowanie pewnego urządzenia.

Jonizacja powietrza - zjawisko odrywania się elektronów od atomu. Sprzęt elektroniczny powoduje, iż otaczające nas środowisko ma dodatnią, nienaturalną charakterystykę. Jonizator powietrza powoduje, iż atomy, które nie posiadaja elektronów są o nie wzbogacane.

Podobne zjawisko występuje w przyrodzie. Burza to nic innego jak naturalny jonizator. Dzięki niemu rośliny mogą wchłonąć potrzebny im do egzystencji azot, a ludzie cieszyć się rześkim i czystym powietrzem.

Aby zjonizować powietrze potrzebne jest więc olbrzymie, ujemne napięcie. Na przeciw wszystkim problemom wychodzi jonizator eblue.pl. Przygotowany specjalnie dla ludzi, którzy pracują przy komputerze, w pełni bezpieczny i praktyczny może pomóc nam zapomnieć, na jakie niebezpieczeństwo byliśmy narażeni.

Zasilany przez port USB komputera pracuje zarówno z komputerami stacjonarnymi jak i przenośnymi. Dzięki zastosowaniu unikalnej technologii ma wysoką wydajność i niskie, prawie niezauważalne zużycie prądu. Może pracować 24h na dobę, nie wydaje żadnego dźwięku, jest idealnym dodatkiem do wystroju naszego mieszkania.

Więcej:
Jonizator USB


Mikrosłuchawka
+ Dodaj komentarz

Komentarze (6):

teraz pracownicy mogą lecieć po godzinach ;)

...
~STB Polska 2004-09-09 19:38:16


urządzenie bardzo przydatne [4]

...
~Krystian 2004-08-06 09:21:48

Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę