Dodawanie komentarza

Do tematu: Darmowy Internet od Tuska

Darmowy Internet od Tuska

r.o. | 2011-06-23 15:13:33

W Polsce działa już usługa tzw. "bezpłatnego" dostępu do Internetu.

W październiku 2009 roku Urząd Komunikacji Elektronicznej wybrał ofertę spółki Aero 2 w przetargu na rezerwację częstotliwości z zakresu 2570-2620 MHz, na obszarze całego kraju, przeznaczonych do świadczenia usług telekomunikacyjnych w sieciach szerokopasmowego dostępu bezprzewodowego. 20% pojemności sieci ma być docelowo przeznaczone na tzw. usługę "darmowego dostępu od Internetu".

Usługa już działa, choć spółka Aero2 niezbyt chętnie o niej informuje (link).
Aby skorzystać z "darmowego" Internetu należy przygotować się na wycieczkę po Warszawie. Spółka bowiem wymaga osobistego stawiennictwa w siedzibie przy ulicy Lwowskiej 19. Tam też należy wcześniej przesłać formularz drogą elektroniczną, po czym przywędrować z oryginałem, w którym wymaga się od nas podania m.in. takich danych jak:
+ pełny adres zamieszkania
+ numer PESEL (po co?)
+ nr dowodu osobistegoWyciąg z regulaminu

Rejestracja Abonenta. Aktywacja Usługi.
5.1. W celu uzyskania skorzystania z Usługi Bezpłatnego Dostępu do Internetu podmiot zainteresowany powinien:
5.1.1. wypełnić formularz, którego wzór dostępny jest na Stronie Internetowej Operatora a następnie przesłać go na adres e-mail: bezpłatnyinternet@aero2.pl;
5.1.2. wpłacić Depozyt na wskazane przez Operatora konto bankowe podane na Stronie Internetowej Operatora;
5.1.3. zgłosić się po odbiór Karty SIM do Biura Obsługi Klienta, które znajduje się w Warszawie, ul. Lwowska 19 piętro I w terminie wyznaczonym przez Operatora; przy odbiorze Karty SIM podmiot odbierający Kartę SIM powinien przekazać oryginał formularza, o którym mowa w ust. 5.1.1 w którym Abonent przekazuje Operatorowi swoje dane oraz dowód osobisty i oryginał dowoduDo tego dochodzi 55 zł tzw. "depozytu" za kartę SIM i po 3 dniach od powrotu z Warszawy możemy cieszyć się prędkością 256 Kb/s darmowego internetu w "prawie" całej Polsce... o ile będziemy mieć zasięg.


Mikrosłuchawka
+ Dodaj komentarz

Komentarze (2):

a po co to każdy już sam wie

...
~michał 2011-12-18 13:50:53


a po co to każdy już sam wie

...
~michał 2011-12-18 13:33:38

Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę