Dodawanie komentarza

Do tematu: Kiedy został zabity Osama Bin Laden?

Kiedy został zabity Osama Bin Laden?

r.o. | 2011-05-02 12:36:30

Massmedia poinformowały o zabiciu przez CIA Osamy Bin Ladena wraz z rodziną.W przemówieniu do narodu, Obama potwierdził wykonanie operacji zabicia Osamy. Całość przemówienia nawiązywała natomiast do standardów walki z terroryzmem i całej związanej z tym propagandy.

Jak stwierdził, mały zespół amerykańskich żołnierzy zabił Osamę w Pakistanie. Wojsko ma być w posiadaniu ciała przywódcy Al-Kaidy.

"Walka z terroryzmem toczy się dalej. Dziś Amerykanie otrzymali jedną niezaprzeczalna wiadomość: nie ważne jak długo, sprawiedliwości zawsze stanie się zadość" - powiedział były prezydent George Bush. Ten sam prezydent w 2006 roku stwierdził, że pojmanie Osamy nie stanowi wcale żadnego priorytetu.Media opublikowały zdjęcia zamordowanego Osamy Bin Ladena. Jak się okazuje, są mistyfikacją.


W lutym 2004 roku, irańskie radio państwowe oświadczyło, że Osama Bin Laden został pewien czas temu złapany na pakistańskiej granicy w Afganistanie. Pentagon i pakistańscy oficjele szybko zaprzeczyli tym wiadomościom.
"Osama Bin Laden został aresztowany już dawno temu, jednakże Bush potrzebował go do swojej propagandowej kampanii wyborczej" - mówiono w radiu.

Z innych informacji wynika, że Osama Bin Laden zmarł z powodu niewydolności nerek krótko po 11 września 2001 roku. W 2002 roku, prezydent Pakistanu Peres Muszarab potwierdził tę wersję, dodając że podczas pobytu w Afganistanie musiał korzystać z maszyny do dializy. Tego samego roku Dale Watson z FBI powiedział: "Osobiście twierdzę, że jego już z nami nie ma".

W 2003 roku sekretarz stanu Madeleine Albright w wywiadzie dla Fox News stwierdziła, że Bush wiedział dokładnie gdzie znajduje się Osama Bin Laden, oczekując na spektakularny moment, aby ogłosić światu jego pojmanie.Wiele wskazuje na to, że informacja o zabiciu Osamy Bin Ladena jest idealna przykrywką pod ostatnie morderstwo syna libijskiego przywódcy.

Osama agentem CIA?


Mikrosłuchawka
+ Dodaj komentarz

Komentarze (3):

Jednego bydlaka mniej [2]

...
~Dexter 2011-05-05 20:37:08

Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę