Dodawanie komentarza

Do tematu: Spadł kolejny Tu-154

Spadł kolejny Tu-154

r.o. | 2010-12-04 14:50:53

Na lotnisku Domodiedowo w Moskwie podchodzi do lądowania Tu-154. Samolot ma problem ze wszystkimi trzema silnikami, jednakże już na ziemi wiedzą, że za katastrofę zostaną obarczeni piloci. W trakcie lądowania maszyna wypada z lądowiska i wszyscy są przekonani, że nie będzie kogo ratować.

Informację udostępniła Gazeta Wybiórcza na swoich stronach: Tu-154 musiał awaryjnie lądować w Moskwie. 2 ofiary, dziesiątki rannych

W artykule uderza nas niekompetencja i atak pod adresem rosyjskich konstruktorów, którym zarzuca się możliwość pojawienia się poważnej usterki technicznej - w tym przypadku jednoczesnej awarii trzech silników.

Na pomoc natychmiast wezwano służby lotnicze i karetki pogotowia - wg nas totalna niekompetencja, ponieważ w tego typu katastrofach z założenia wszyscy giną.

Choć powyższa treść ma charakter bardziej ironiczny, zwracam Państwa uwagę na postępowanie po katastrofie tegoż samolotu, które jest i będzie prowadzone w zupełnie inny sposób, niż miało to miejsce w przypadku samolotu prezydenckiego.


Mikrosłuchawka
+ Dodaj komentarz

Komentarze (1):

Nasi Święci Kapłani

...
~wspomożenie 2010-12-07 07:21:49

Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę