Dodawanie komentarza

Do tematu: Progesterex - mit nad mity

Progesterex - mit nad mity

FDA, własne/r.n. | 2006-03-06 16:15:20

Progesterex to zabawny temat. Z całą pewnością zdominuje w tym roku polskie dyskoteki. Tajemnicza pigułka, która ma całkowicie sterylizować konie jak i... kobiety nie istnieje.

Przejdźmy jednak do sedna sprawy. W Internecie od dłuższego czasu krążą tego typu łańcuszki:
=====
Kobieta została uprowadzona przez 5 mężczyzn z klubu nocnego. Wg lekarzy i policji, przed porzuceniem została ona zgwałcona.
Kobieta nie pamietała żadnych wydarzeń z poprzedniego wieczoru. Z testów krwi, które przeprowadzono, wykryto Rohypnol-pigułkę gwałtu oraz Progesterex - lek sterylizujący.
Lek ten jest teraz stosowany podczas imprez przez gwałcicieli do sterylizacji swoich ofiar.
Progesterex jest dostępny do sterylizacji dużych zwierząt.
Pogłoska mówi, że Progesterex jest używany wraz z Rohypnol (pigułka, po której traci się świadomość) podczas randek.
Tak samo jak Rohypnol, pigułkę można rozpuścić w napoju dziewczyny.
Dziewczyna rano nie pamięta nic, co wydarzyło się poprzedniego wieczoru.
Progesterex, który tak samo łatwo rozpuszcza się w napoju, nie pozwala na poczęcie z gwałtu, więc gwałciciel nie musi się obawiać testów rodzicielskich do identyfikacji go w przyszłości.
Lek nie działa chwilowo. Dzialanie jest TRWAŁE!
Progesterex jest zaprojektowany do sterylizacji koni. Kobieta, która zażyje lek, JEST BEZPŁODNA DO KOŃCA ŻYCIA. Napastnicy mogą zdobyć lek od każdego, kto jest w szkole weterynaryjnej, bądź na uniwersytecie.
To takie proste i Progesterex stanie się bardzo popularny wśród gwałcicieli. Są także strony, które instruuja ich, jak mają go używać.
Proszę, prześlij to ostrzeżenie do wszystkich-zwłaszcza dziewczyn. Bądź ostrożna, kiedy się bawisz i nie zostawiaj swojego napoju bez opieki.
Panowie, poinformujcie wszystkie swoje znajome i rodzinę o nowym zagrożeniu. Ponad 360 kobiet zostało w ten sposób zgwałcone.
Dziewczyny, uważajcie na siebie i swoje napoje, a panowie niech strzegą kobiet z którymi wyszli. Nienawidzę łańcuszków, ale uważam, iż to warto wysłać dalej..

=====

Czym jest Progesterex?

Postanowiliśmy zapytać się o to najbardziej cenioną amerykańską organizację Food and Drug Administration zajmującą się badaniami i dopuszczanem leków do obrotu.

Jak podaje FDA, Progesterex istnieje, a w USA jest niedopuszczony do obrotu. W Europie Progesterex używany jest natomiast jako lek uspakajający (tego zapewne będzie trzeba więcej sprzedać po ostatnich sieciowych plotkach...). FDA twierdzi, że lek ten nie tylko wywołuje senność, ale może prowadzić przy większych dawkach do wymazywania z pamięci chwil, gdy był zażyty. W żadnym wypadku nie ma efektu sterylizującego!


Mikrosłuchawka
+ Dodaj komentarz

Komentarze (7):

Lek [3]

...
~Misiek 2006-04-25 05:48:52


Progesterex [2]

...
~Goku 2006-03-11 11:26:48

Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę