Dodawanie komentarza

Do tematu: Bush pod kontrolą

Bush pod kontrolą

CNN, fot. Independent Media/r.n. | 2004-10-10 05:05:13

Czy prezydent Stanów Zjednoczonych George Bush podczas debaty z senatorem Johnem Kerrym był okablowany? Fakty mówią same za siebie - ktoś pomagał prezydentowi!

Na zdjęciu, które prezentujemy Państwu jako pierwsi w Polsce, widać wyraźne zgrubienie na plecach prezydenta. Z pewnością nie może to być element garderoby...

Oglądając debatę ponownie, odkrywamy prawdę. W 23 minucie debaty można zobaczyć, iż na plecach prezydenta znajduje się wybruszenie.

Sugestie, iż Bush opiera się na pomocy innych osób podczas wystąpień publicznych pojawiały się już wcześiej. Podczas uroczystości D-day we Francji, stacja telewizyjna CNN, ku zdziwieniu swoich widzów, wyemitowała materiał, w którym słychać, iż podczas wystąpienia Georga Busha, ktoś jakby czytał mu gotowy tekst...

Pogłoski o odbiorniku i słuchawce w uchu prezydenta tak bardzo się rozpowszechniły, że obóz Georgea Busha zajął w tej sprawie oficjalne stanowisko. Rzecznik sztabu wyborczego prezydenta Scott Stanzel powiedział, ze oskarżenia są całkowicie nieprawdziwe i określił je mianem rozpowszechnianej przez lewicowców teorii spiskowej.


Mikrosłuchawka
+ Dodaj komentarz

Komentarze (2):

stanik

...
~Bart 2004-10-12 07:18:03


tj. tylko obroża

...
~wyprowadz_psa 2004-10-11 15:25:32

Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę