Dodawanie komentarza

Do tematu: NetVision 6

NetVision 6

Jan Chomnicki, red.nacz./red.nacz. | 2006-03-29 16:23:38

W dniach 20-23 kwietnia na Politechnice Gdańskiej odbędzie się szóste z kolei Seminarium Biznesu i Nowych Technologii. Hasło przewodnie tegorocznej edycji seminarium brzmi: "NetVision6 szósty zmysł biznesu".

Tak, jak w latach poprzednich, seminarium będzie miało charakter interdyscyplinarny i obejmie tematykę z zakresu:

+ Istota Biznesu - Business is BIZNES
Jak dostać się do zespołu Microsoft'u? P&G w zasiegu ręki...?Nie tylko te, ale także inne potężne korporacje opowiedzą o swoich doświadczeniach na polskim rynku.

+ Webdesign - Wirtualne kreacje
Jakich technologii używa firma by jej istnienie w Internecie było zauważalne i zapadało w pamięć? Kreacja każdej organizacji na WWW jako wyzwanie dla designerów a także rozrywka, nauka, sztuka.

+ Nowe Technologie - Technologia przyszłości czy etap przejściowy? Jak bardzo technika dziś różni się od techniki jutra? Najnowsze techniki stosowane w pracy i życiu codziennym.

+ Psychologia biznesu - Wpływ na innych kluczem do sukcesu. Manipulacja, motywacja, sposoby rekrutacji pracowników, negocjacje, skuteczne techniki prowadzenia prelekcji, NLP.

+ Project Management - Poradnik użytkownika. Sposoby realizacji projektów oraz zagrożenia z tym związane z punktu widzenia dużych, globalnych firm takich jak, Procter&Gamble, Microsoft, Accenture.

+ Brand Management - Sekrety PR i reklamy. Dlaczego niektóre marki prawie zawsze osiągają sukces, podczas gdy inne pomimo milionów złotych wydanych na kampanie reklamowe, nigdy nie mogą im dorównać.

Mamy zamiar zaprosić około 400 osób ze świata biznesu, środowisk akademickich oraz studentów i absolwentów wyższych uczelni całej Polski. Pragniemy zachęcić firmy do prezentacji swych osiągnięć i planów oraz do przeprowadzenia rekrutacji wśród studentów przybyłych na seminarium. Z kolei młodych ludzi pragniemy zaciekawić nowymi technologiami, polskim rynkiem pracodawców oraz możliwościami poprowadzenia własnej kariery. Pragniemy dać im także możliwość skonfrontowania wiedzy teoretycznej z praktyką na szkoleniach, warsztatach i case studies. Obydwie te grupy postaramy się zachęcić do dialogu i zintegrować nie tylko na prowadzonych wykładach, ale i podczas uroczystego bankietu.

Szczegółowy program Seminarium, wszelkie dodatkowe informacje oraz aplikację zgłoszeniową można znaleźć na stronie:
www.netvision.pl

[patr]


Mikrosłuchawka
+ Dodaj komentarz

Komentarze (1):

Wystarczy wyłączyć prąd

...
~Rotten 2006-04-02 07:47:20

Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę