Dodawanie komentarza

Do tematu: Interaktywne szklanki

Interaktywne szklanki

Priscilla Bernikowicz/r.n. | 2006-03-20 11:31:59

Szklanki ułatwiające nawiązywanie kontaktów? No tak, nic nowego. Zdobywanie nowych znajomości podczas konsumpcji różnych drinków to codzienność wielu z nas. Czy aby na pewno?

Priscilla Bernikowicz wymyśliła interaktywne szklanki. Czym różnią się od pozostałych? Otóż ułatwiają nawiązywanie kontaktów - do granic możliwości.

Dzięki pomocy firmy Computer Mediated Communication, zajmującej się produkcją i wdrażaniem niestandardowych urządzeń ułatwiających relacje międzyludzkie, Priscilli Bernikowicz z California College of the Arts w San Francisco udało się stworzyć produkt, który w najbliższych latach ma szanse podbić najbogatsze puby i dyskoteki na całym świecie.

Szklanki wyposażone w podzespoły komputerowe, systemy wzajemnej łączności i kolorowe wyświetlacze. Jak twierdzi autorka pomysłu, technologia ta ma nam ułatwić nawiązywanie znajomości, szczególnie w bardzo zatłoczonych pubach i dyskotekach.

Interaktywna szklanka działa podobnie do rozbudowanych komunikatorów internetowych, jednak w przeciwieństwie do nich oferuje możliwość rozmowy na żywo w dosłownym tego słowa znaczeniu.

Po otrzymaniu szklanki od barmana i zalogowaniu do swojego profilu ze zdjęciem (istnieje możliwość zainstalowania sprzętu robiącego zdjęcie przy odbieraniu napoju) otrzymujemy dostęp do profili wszystkich osób znajdujących się w danym pomieszczeniu. Możemy skontaktować się więc z każdą osobą znajdującą się w pubie wysyłając wiadomość na jej szklankę... Ograniczy nas tylko własna wyobraźnia...

Więcej:
Priscilla


Mikrosłuchawka
+ Dodaj komentarz

Komentarze (0):
Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę