Dodawanie komentarza

Do tematu: Poseidon - podwodny hotel na Bahamach

Poseidon - podwodny hotel na Bahamach

poseidonresorts.com/r.n. | 2005-02-10 22:33:06

Na wyspach Bahama powstaje pięciogwiazdkowy hotel Poseidon, który znajdować się będzie pod wodą. 1500 dolarów za noc z pewnością nie spowoduje spadku zainteresowania nocą w morskich głębinach. Hotel będzie znajdować się przy wyspie Eluthera.

Jeszcze niedawno marzyliśmy o bazach, które znajdowałyby się pod wodą. Znane z wielu filmów podwodne pomieszczenia dla ludzi staną się rzeczywistością.

Każdy pokój w hotelu Poseidon ma akrylowe przeźroczyste ściany, które pozwalają podziwiać okoliczne ogrody koralowców. Specjalny system pozwala gościowi kontrolować oświetlenie zewnętrznego świata, który znajduje się tuż za oknem.

W latach 70-tych francuski architekt Jacques Rougerie zaprojektował trzy podwodne obiekty użytkowe - żaden jednak z nich nie doczekał się realizacji.

Z hotelem Poseidon będzie konkurował zapewne Hydropolis w Dubaju, który także jest w trakcie budowy. Luksusowy hotel z 220 pokojami, znajdujący się 20 metrów pod wodą ma być o wiele tańszy - jedynie 500 dolarów za noc.

W obu hotelach ma znajdować się cały kompleks, który obecny jest w obiektach 5-gwiazdkowych. Audytorium, sala balowa, restauracje, itd.

Więcej:
Poseidon


Mikrosłuchawka
+ Dodaj komentarz

Komentarze (1):

Bachama?

...
~didżej rybak 2005-02-12 15:48:22

Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę