Dodawanie komentarza

Do tematu: Poczta elektroniczna - kierunek ewolucji...

Poczta elektroniczna - kierunek ewolucji...

Business Technology Network | 2004-01-01 13:35:14

Wiadomości elektroniczne, rozumiane pod postacią przekazu e-mail, zmieniają się równie szybko, jak technologia, która towarzyszy im od samego początku.

Sama forma listu elektronicznego ma różne postacie, często balansujące na krawędzi absurdu, mówi Jeff Ubois - główny analityk Ferris Research, firmy specjalizującej się w technologiach informacyjnych.

"Funkcjonalność e-maila przechodzi w kierunku usługi łączącej w sobie wiele aplikacji" - powiedział Ubois w jego elektronicznym oświadczeniu. "Listy elektroniczne z innych aplikacji Microsoft Office i większości przeglądarek są dobitnym przykładem. Poczta elektroniczna staje się takim standardem, że większość jej użytkowników woli pozostawiać kopie listów w swojej bazie danych niż mieć kopie w postaci druku na papierze"

Kolejnym przykładem mogą świecić listy dyskusyjne, znane od lat - "Klienci mogą używać coraz bogatszych narzędzi subskrypcji oraz szczegółowo filtrować wiadomości łącznie z wykorzystaniem specjalistycznych systemów wspomagania, których rola staje się coraz bardziej wyrazista".

Filtrowanie poczty ze spamu czy innych niechcianych wiadomości staje się coraz prostsze. Microsoft przerobił swój serwer Exchange 2003, którego wersja będzie dostępna na początku tego roku, co z pewnością ograniczy liczbę wiadomości, które nie tylko zajmują czas i pieniądze, ale także ograniczają prędkość przepływu informacji.


Mikrosłuchawka
+ Dodaj komentarz

Komentarze (2):

pierwszy prawdziwy news w serwisie [1]

...
~red. naczelny 2004-01-01 14:20:43

Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę