Dodawanie komentarza

Do tematu: TVP Kultura wzywa do blokady legalnego marszu

TVP Kultura wzywa do blokady legalnego marszu

r.k. | 2011-10-20 22:03:18

TVP Kultura umieściła na swoim społecznościowym profilu na Facebook-u apel o blokadę legalnej manifestacji, która odbędzie się 11 listopada w Warszawie, z okazji odzyskania przez nasz kraj niepodległości.

TVP zapewne odmówi komentarza w tej sprawie bądź w najlepszym przypadku "odetnie" się od zarzutów stwierdzając, że stroną na portalu społecznościowym zarządza zewnętrzna firma/osoba. Mając na uwadze szalejący w TVP etatyzm, może to być nawet cała "komórka".
Na stronie TVP KULTURA rozpętała się burza.

Oto wybrane komentarze:

powinno być napisane "ANTYPOLSKI PIĄTEK". Wstyd TVP Kultura!To jest właśnie poziom ludzi pracujących w telewizorni. Idiotyzm.Dlaczego państwowa telewizja propaguje lewackie kłamstwa?
Rozumiem że jeszcze tam pracują tam ludzie którzy pamiętają opluwanie patriotów za PRLu i przklejanie łatek faszyzmu AKowcom, Powstańcom Warszawskim, Radiu Wolna Europa, NATO i innym środowiskom które komuniści zwalczali.Nieładnie. Skoro TVP Kultura patriotów nazywa faszytami to chyba musimy się pożegnać.Zaraz po egzekucji polskich oficerów, w 1943 r. ukazała się stalinowska dyrektywa, która zalecała: "Gdy obstrukcjoniści staną się zbyt irytujący, nazwijcie ich faszystami, nazistami albo antysemitami. Skojarzenie to, wystarczająco często powtarzane, stanie się faktem w opinii publicznej".
My natomiast przypominamy:

Kodeks wykroczeń:


Art. 52.

§ 1. Kto:
przeszkadza lub usiłuje przeszkodzić w organizowaniu lub w przebiegu niezakazanego zgromadzenia,zwołuje zgromadzenie bez wymaganego zawiadomienia albo przewodniczy takiemu zgromadzeniu lub zgromadzeniu zakazanemu, przewodniczy zgromadzeniu po rozwiązaniu go przez przewodniczącego lub przedstawiciela organu gminy, bezprawnie zajmuje lub wzbrania się opuścić miejsce, którym inna osoba lub organizacja prawnie rozporządza jako zwołujący lub przewodniczący zgromadzenia, bierze udział w zgromadzeniu posiadając przy sobie broń, materiały wybuchowe lub inne niebezpieczne narzędzia

podlega karze aresztu do 14 dni, karze ograniczenia wolności albo karze grzywny.i najbardziej właściwy względem sytuacji paragraf:


Art. 52. j.w.
§ 2. Podżeganie i pomocnictwo są karalne.Mała ciekawostka

Zysk wypracowany na etatowego pracownika w 2010 roku:
POLSAT 234,6 tys. zł /839 etatów
TVN 186,7 tys. zł /1500 etatów
TVP 5,2 tys. zł / 4000 etatów


Więcej o legalnym Marszu:Marsz Niepodległości


Mikrosłuchawka
+ Dodaj komentarz

Komentarze (3):

Prawda=Wolność i Niepodległość

...
~Black Hawk 2011-10-24 14:43:34


Moim zdaniem:

...
~kontiki 2011-10-22 09:20:54


Jestem Narodowcem i będę...

...
~Zbych 2011-10-22 05:32:48

Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę